Malinowy Zakątek I

WYMARZONA PRZESTRZEŃ Z OGRODEM DLA TWOJEJ RODZINY

Malinowy Zakątek I – inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Kamieniec” zrealizowana została przy ul. Malinowej 14a-14d, 16a-16d w Kamieńcu Wrocławskim. To idealne miejsce do życia dla wszystkich, którzy poszukują własnego lokum w bliskiej odległości od Wrocławia, w cichej spokojnej okolicy zapewniającej doskonałe warunki do wypoczynku.

Sprzedaż prowadzi Awbud-developer Sp. z o.o.

Inwestycja posiada pozwolenie na użytkowanie

W ramach inwestycji powstały cztery 2-lokalowe budynki w zabudowie bliźniaczej posiadające dwie kondygnacje. Są to pięcio lub sześciopokojowe segmenty o powierzchni 150,00 do 178,00 m2, w których na parterze zaprojektowano wygodną część dzienną tworzącą przyjazną przestrzeń dla rodziny, z której można wyjść na przynależny ogródek. Powierzchnie na  I piętrze zaprojektowano tak, aby każdy z członków rodziny znalazł tam swój azyl. Znajdują się tam cztery przestronne pokoje, dwie łazienki, z których jedna z bezpośrednim wejściem z sypialni oraz garderoba. Zaprojektowane wnętrza, zapewnią komfort życia ich przyszłym mieszkańcom. W każdym segmencie znajdzie się garaż.

Lokale oddajemy w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie na który składają się: instalacja kominkowa, rolety elektryczne na parterze, kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, kompletnie wykończony dom z zewnątrz, ogrodzony ogródek z zasianą trawą oraz przyłącza: prądu, wody, gazu i kanalizacji.

Doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu zapewniają położona w pobliżu rzeka Odra na której można uprawiać kajakarstwo, na wałach wzdłuż rzeki można biegać, spacerować, jeździć na rowerze i uprawiać Nordic Walking. Nieopodal ulicy Malinowej w Parku Pałacowym znajduje się plac zabaw dla dzieci i siłownia na świeżym powietrzu a zainteresowani piłką nożną mogą trenować w pobliskim Klubie Sportowym.

Wirtualny spacer

Zobacz przykładowe aranżacje wnętrz, może będą natchnieniem podczas urządzania Twojego domu

Galeria
Dodatkowe informacje

Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stronie www.awbud-developer.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w umowie przedwstępnej oraz projekcie budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie Awbud-developer Sp. z o.o.

Lokalizacja

W najbliższej okolicy znajduje się bogate zaplecze:

         usługowo-edukacyjne: